Hledat

O nás

Vítame Vás na stránkach oční ordinace pro děti a dospělé.

 

Naše kvalitně vybavená ordinace nabízí komplexní péči o dětí a dospělé ,péči o pacienty se zeleným i šedým zákalem, zaškolení v manipulaci a aplikaci, jakož i následný prodej kontaktních čoček renomovaných firem.

 

Kvalitně vybavená ordinace disponuje i přístrojem na určování zrakových vad i malých dětí

 

Mezi naše služby patří také prevence, diagnostika a léčba onemocnění rohovky, duhovky, sítnice a sklivce, jakož i problematika traumatologie oka. Rovněž řešíme choroby slzných cest a suchého oka, zabýváme se léčbou šilhání a tupozrakosti. Provádíme drobné chirurgické zákroky včetně  plastických operací víček, průplachy, sondáže a uzávěry slzných cest a také ošetřujeme oční úrazy. 

 

Neodkládejte návštěvu očního lékaře! Oči jsou smyslovým orgánem, prostřednictvím kterého vnímáme 90 % dění kolem nás.

onas2

onas1

Pravidelné preventivní prohlídky v oční ordinaci by měli podstupovat i lidé, kteří dosud neměli problémy se zrakem. Vysoký výskyt civilizačních nemocí zvyšuje riziko náhlého oslepnutí i u zcela zdravých lidí.

 

Přes půl milionu obyvatel České republiky trpí věkem podmíněnou degenerací sítnice, až 75% diabetiků trpí diabetickou retinopatií, mnoho z nich o tom neví.

 

Doporučená četnost preventivních prohlídek: 1 x ročně

 
Doporučená četnost preventivních prohlídek pro lidi s refrakční vadou, diabetem, vysokým, nízkým či kolísavým tlakem a dalšími  interními nemoci, pro ty, v jejichž rodině se vyskytl glaukom: 1 x 6 měsíců